Fotografia provokuese e Bebe Rexhës në banjo, në plan të parë të pasmet - Bota Sot
Fotografia provokuese e Bebe Rexhës në banjo, në plan të parë të pasmet

Mediale Vip

Fotografia provokuese e Bebe Rexhës në banjo, në plan të parë të pasmet

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:22
Bebe Rexha

Bebe Rexha nuk i kursen pozat provokuese në Instagram.

Bebe Rexha së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë.

Këngëtarja teksa po gjendej në banjo, ajo ia kishte kthyer të pasmet bombastike kamerës.

Image

Për ndryshe, Bebe Rexha së fundi po shijon suksesin e këngës “Last Hurrah”, e cila po prin në tabelat muzikore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...