Era Istrefi bashkëpunon me reperin e njohur amerikan? - Bota Sot
Era Istrefi bashkëpunon me reperin e njohur amerikan?

Mediale Vip

Era Istrefi bashkëpunon me reperin e njohur amerikan?

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:37
Era Istrefi

Era Istrefi nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore.

Era Istrefi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet në studio muzikore bashkë me reperin dhe tekstshkruesin e njohur amerikan.

Bëhet fjalë për Verse Simmonds, i cili të njëjtën fotografi e postoi në profilin e tij, ndërsa mbishkrimi që ia ka lënë fotos la të kuptohet se dyshen mund t’i shohim në një duet.

“@eraistrefi x  = ”, ka shkruar Verse.

Image

Mbetet të shihet ditëve në vijim se çfarë fshihet pas kësaj fotografie, ndërsa së shpejti Era publikon bashkëpunimin me Norën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...