Adrola Dushi ndryshon në mënyrë drastike - Bota Sot
Adrola Dushi ndryshon në mënyrë drastike

Mediale Vip

Adrola Dushi ndryshon në mënyrë drastike

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:53
Adrola Dushi

Adrola Dushi i ka habitur të gjithë me ndryshimin e fundit.

Njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, Adrola Dushi, i ka befasuar të gjithë me fotot e fundit.

Adrola në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet ndryshe. Këtë ndryshim të madh e ka bërë në kuadër të një emisioni pjesë e së cilit ishte edhe një sfidë.

Këtu më së shumti rol ka pasur ngjyra e syve dhe për ta parë si duket ua sjellim disa foto në vazhdim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...