Miqtë i kërkojnë Jenniferit të ndahet nga Alex? - Bota Sot
Miqtë i kërkojnë Jenniferit të ndahet nga Alex?

Mediale Vip

Miqtë i kërkojnë Jenniferit të ndahet nga Alex?

Më: 25 mars 2019 Në ora: 09:07
Jennifer Lopez

Një nga tabloidët e kësaj jave pohon se miqtë e Jennifer Lopez duan që ajo të ndahet nga Alex Rodriguez për shkak të reputacionit të tij si një “mashtrues serioz”.

Kjo për shkak se pas fejesës së tyre, , lojtari i pensionuar i MLB, Jose Canseco, shkroi në Twitter se Rodriguez ishte duke mashtruar Lopez me ish-gruan e tij Jessica Canseco.

Jessica, megjithatë, tha se fjalët e tij ishin “akuza të rrejshme” dhe shpjegoi se ajo nuk e ka parë Rodriguezin me vjet.

Image

Lopez dhe Rodriguez kanë injoruar akuzat e pabazuara të hedhura nga rivalët e vjetër të lojtarit të baseballit, shkruan Gossip Cop.

Artikulli thotë se miqtë e këngëtares duan që ajo të heqë dorë nga fejesa e saj, pasi që ata janë të bindur se ajo është mashtruar me të.

“Miqtë e saj janë të habitur se ajo është e vetmja që nuk mund ta shohë këtë gjë”, thotë një burim i tabloidit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...