E pyesin nëse Andrra është shtatzënë, përgjigja e Sinanit është epike - Bota Sot
E pyesin nëse Andrra është shtatzënë, përgjigja e Sinanit është epike

Mediale Vip

E pyesin nëse Andrra është shtatzënë, përgjigja e Sinanit është epike

Më: 25 mars 2019 Në ora: 10:27
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Për shkak të një foto të publikuar në llogarinë e saj u përhap lajmi me shpejtësi se Andrra Sinani është në një pritje të ëmbël.

Por ky lajm u mohua menjëherë nga ana e çiftit.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Sinan Hoxha ishte i thirrur në ‘B&E Caffe’ në ‘E diela shqiptare’ ku ka folur dhe për jetën e tij private.

Image

Teksa është pyetur në lidhje me shtatzëninë e dytë të Andrrës, Sinani ka treguar komentin epik në lidhje me lajmin.

“Para disa ditësh kur shkruajtën disa portale se Andrra është shtatzënë më morën për të më pyetur nëse është i vertetë lajmi: ‘Do ta kenë lënë shtatzënë portalet, se une akoma jo’, tha këngëtari duke shkaktuar të qeshura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...