Po bënte foto romantike me Klean, Elgiti e ‘kuptoi’ se… - Bota Sot
Po bënte foto romantike me Klean, Elgiti e ‘kuptoi’ se…

Mediale Vip

Po bënte foto romantike me Klean, Elgiti e ‘kuptoi’ se…

Më: 25 mars 2019 Në ora: 11:37
Klea Huta dhe Elgit Doda

Klea Huta dhe Elgit Doda janë çift shumë i dashur për publikun.

Klea Huta ka ndarë së fundi një fotografi bashkë me ndjekësit, në të cilën shfaqet bashkë me Elgitin.

Çifti teksa po shijonin peisazhin e bukur, të veshur me ngjyra njësoj, vendosën të bënin një fotografi bashkë.

Image

Por, kur Elgiti e kishte marrë në krahë Klean mezi e barti për shkak të ‘peshës’ që ka shtuar ajo.

“Epo gjithë ky peisazh, Gjithë kjo kohë e bukur. Do të bësh një foto romantique dhe befas, ai kupon që je bërë sa një derr. Më fal për mishin e këputur shpirt”, ka shkruar me shaka Klea.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...