Lil Beaty shqiptarja më e suksesshme në Europë - Bota Sot
Lil Beaty shqiptarja më e suksesshme në Europë

Mediale Vip

Lil Beaty shqiptarja më e suksesshme në Europë

Nga: M.GJ Më: 25 mars 2019 Në ora: 12:31
Lil Beaty

Tashmë ka kohë që ka krijuar markën e saj dhe fama dhe cilësia e saj e punës po njihet kudo duke qenë femra më e suksesshme në Europë. Po flasim për Lil Beaty, shqiptarja me emrin Vlora e cila falë estetikës që ajo bën për buzë të bukura është në vendin e parë në Europë.

Ajo ka qenë e ftuar dhe në programin e Big Mama ku ka folur për punën e saj me mjaft cilësi me personazhë VIP nga Gjermania, Belgjika, Italia, Australia por edhe shqiptarë të cilët ju besojnë vetëm punës së saj qoftë për zbukurim fytyre qoftë për qerpikë dhe thonj.

Ne mësojmë se salloni i saj i njohur në Zvicër do të hapet edhe i dyri për shkak të interesimit të madh të klientëve.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...