Anita Haradinaj e ‘kallë’ atmosferën në dasmën e Gresës - Bota Sot
Anita Haradinaj e ‘kallë’ atmosferën në dasmën e Gresës

Mediale Vip

Anita Haradinaj e ‘kallë’ atmosferën në dasmën e Gresës

Më: 30 mars 2019 Në ora: 22:14
Anita Haradinaj

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita, janë në mesin e të ftuarve në dasmën e sontme.

Gresa Behluli po kurorëzon dashurinë me martesë me Lulzim Ibrahimin, ndërsa kanë organizuar dasmë madhështore.

Në një video që Anita ka publikuar në rrjete sociale, shihet teksa po vallëzonte bashkë me Silvana Braçen.

Në sfond po dëgjohej duke kënduar Naim Abazi, ndërsa atmosfera ishte në maksimum.

Shikojeni videon e mëposhtme për të parë atmosferën që po mbretëron në dasmë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...