U tha se nuk flasin me Remzien, Shyhrete Behluli ua mbyllë gojën të gjithëve me këtë veprim - Bota Sot
U tha se nuk flasin me Remzien, Shyhrete Behluli ua mbyllë gojën të gjithëve me këtë veprim

Mediale Vip

U tha se nuk flasin me Remzien, Shyhrete Behluli ua mbyllë gojën të gjithëve me këtë veprim

Më: 8 prill 2019 Në ora: 13:09
Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani

Edhe Shyhrete Behluli ishte e ftuar në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Dasma e djalit të këngëtares Remzie Osmani mori gjithë vëmendjen e mediave rozë.

Krahas vëmendjes kishte dhe urime të shumta.

Edhe pse u tha se Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani i kanë prishur raportet mes vete siç duket kjo ka qenë vetëm një thashethem.

E më së miri, këtë e dëshmoj kjo foto.

Përveç pranisë së sa në dasmë bashkë me gjithë familje këngëtarja, Shyhrete Behluli i ka uruar martesën e djalit me foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘ si dhe e ka cilësuar si dasmë të mrekullueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nje dasem e mrekullushme ❤️ @remzie.osmani

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...