Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore - Bota Sot
Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore

Mediale Vip

Nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare befason me linjat trupore

Më: 8 prill 2019 Në ora: 14:53
Emina Çunmulaj

Emina Çunmulaj u shfaq në top-formë në imazhin e fundit.

Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në bikini.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, modelja shqiptare vazhdon të kujdeset që t’i ruajë format trupore.

Në imazhin që e postoi nga pishina, Emina tregoi format trupore, ndërsa pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy fëmijë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...