Zbulohet shkaku i vdekjes së Clark Gable III - Bota Sot
Zbulohet shkaku i vdekjes së Clark Gable III

Mediale Vip

Zbulohet shkaku i vdekjes së Clark Gable III

Më: 13 prill 2019 Në ora: 23:58
Clark Gable III

Është bërë i ditur shkaku i vdekjes së Clark Gable III.

Nipi i Clark Gable, vdiq në moshën 30 vjeçare nga një mbidozë aksidentale i fentanilit, oksikodonit dhe alprazolam (Xanax gjenerik), sipas një raporti të autopsisë, lëshuar të premten.

Ai vdiq më 22 shkurt.

Nipi i legjendës së Hollivudit, i njohur më së shumti si mikpritës i shfaqjes “Cheaters”, u gjet i vdekur në shtratin e tij në shtëpi në Teksas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...