Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan - Bota Sot
Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan

Mediale Vip

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan

Më: 15 prill 2019 Në ora: 09:29
Ermal dhe Ariana Fejzullahu

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten.

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor.

Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Në foto, Ermali shihet duke i dhuruar një puthje në faqe Arianës.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe pritet që së shpejti të bëhen me fëmijën e katërt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...