Marc Anthony i lumtur për fejesën e Jennifer Lopezit - Bota Sot
Marc Anthony i lumtur për fejesën e Jennifer Lopezit

Mediale Vip

Marc Anthony i lumtur për fejesën e Jennifer Lopezit

Më: 16 prill 2019 Në ora: 23:59
Marc Anthony dhe Jennifer Lopez

Marc Anthony u shpreh i eksituar për ish-gruan e tij, Jennifer Lopez, pas fejesës së saj me Alex Rodriguez.

Anthony mori pjesë në Institutin Hasty Pudding të hënën dhe u pyet nëse ai është i lumtur për ish-gruan e tij dhe bejsbollistit..

“Po, natyrisht që jam”, tha ai për Us Weekly.

Anthony, 50 vjeçar, ishte i martuar me Lopezin nga viti 2004 deri në 2011, bdëra divorci i tyre u finalizua në vitin 2014.

Ata të dy kanë dy binjakë – Max dhe Emmie – nga kjo martesë.

Anthony u martua me modelen Shannon de Lima në vitin 2014, por edhe kjo lidhje e tyre përfundoi në vitin 2017.

Anthony dhe Lopez kanë mbetur miq dhe prindër të përbashkët të binjakëve të tyre.

Ata kohët e fundit morën pjesë në një recital të vajzës së tyre në qershor të vitit të kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...