Kate Middleton nuk heq dorë nga stilistja e saj, ndonëse mund ta ndryshojë atë - Bota Sot
Kate Middleton nuk heq dorë nga stilistja e saj, ndonëse mund ta ndryshojë atë

Mediale Vip

Kate Middleton nuk heq dorë nga stilistja e saj, ndonëse mund ta ndryshojë atë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 14:04
Kate Middleton

Garderoba e Kate Middleton mund të ndryshoje herë pas here, megjithatë stilistja e saj vazhdon të jetë po e njëjta qe prej fillimeve të dukeshës në pallatin ‘Kensington’.

Pavarësisht disa lajmeve që kanë qarkulluar në rrjet se Kate kishte punësuar si stilisten e saj të re, Virginia Chadwyck, ‘Tatler’ ka raportuar se Natasha Archer vazhdon të mbajë pozicionin e dikurshëm në familjen mbretërore.

Të njëjtat burime kanë treguar se Natasha është kujdesur deri në detaje për pamjen e Middleton edhe gjatë kohës së shtatzënisë së saj, ndaj kjo ka bërë që pozicioni i saj të jetë ndër më të qëndrueshmit.

Kujtojmë se Kate Middleton është vënë gjithmonë në dukje për stilin e saj plot klas dhe finesë, i cili ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...