Joleza nënë për herë të parë - Bota Sot
Joleza nënë për herë të parë

Mediale Vip

Joleza nënë për herë të parë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 14:20
Joleza Koka

Prej disa kohësh ish kryetarja e Forumit Rinor Euro Socialist, Joleza Koka është shkëputur nga politika dhe ka qëndruar larg mediave.

Rreth një vit më parë ajo njoftoi hapjen e një biznesi heteleri-turizmi në qytetin bregdetar të Sarandës.

Ndërsa dy vite më parë ajo u martua në fshehtësi në Las Vegas me ish aktivistin e “Mjaft” Laert Kola.

Por edhe pse e ka mbajtur të fshehtë, “Gazeta shqiptare” ka zbuluar se Joleza është në pritje të fëmijës së parë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë.

“Janë gjërat e mia personale, preferoj ti mbaj private”, është shprehur ish-kryetarja për “Gsh”.

Joleza Koka me bashkëshortin Laert Kola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...