Georgina mahnit tribunën me pamjen e saj - Bota Sot
Georgina mahnit tribunën me pamjen e saj

Mediale Vip

Georgina mahnit tribunën me pamjen e saj

Më: 17 prill 2019 Në ora: 15:20
Georgina Rodriguez

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndeshja Juventus- Ajax e cila përfundoi me rezultatin 3: 2 në favor të ekipit të Ajaxit.

Dhe si gjithmonë në mbështetje të fejuarit të saj ishte e pranishme dhe Georgina Rodriguez.

Modelja mori vëmëndjen e të gjithëve  me veshjen e saj.

Ajo shfaqej më një fustan të shkurtër i cili tregonte format perfekte të saj.

Komentet të cilat komplimentonin modelen ishin të shumta në foto.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...