Nesër del “Zemër” nga Dhurata dhe reperi i huaj - Bota Sot
Nesër del “Zemër” nga Dhurata dhe reperi i huaj

Mediale Vip

Nesër del “Zemër” nga Dhurata dhe reperi i huaj

Më: 17 prill 2019 Në ora: 15:58
Dhurata Dora

Dhurata Dora nëpërmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar lansimin e këngës më të re të saj, të quajtur “Zemër”.

Dora këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me reperin Soolking.

Kënga me klip do të publikohet nesër, ndërsa është premtuar se do të jetë një hit i vërtetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...