Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa” - Bota Sot
Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

Mediale Vip

Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

Më: 17 prill 2019 Në ora: 19:23
Engjëllusha Salihu

Engjëllusha Salihu ka sjell këngën e re.

Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Fejesa”, titullohet kënga e re e saj e realizuar me videoklip në të cilin zhvillohet edhe një ceremoni mes të rinjëve.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Abaz Selmai, për orkestër dhe muzikë është përkujdesur Miti Geci ndërkaq për videon MProduction.

Projektin tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube dhe pritet që t’i pëlqejë fansave të saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...