Linjat e Demi Rose në super formë, secili mashkull mund t’i lakmojë! - Bota Sot
Linjat e Demi Rose në super formë, secili mashkull mund t’i lakmojë!

Mediale Vip

Linjat e Demi Rose në super formë, secili mashkull mund t’i lakmojë!

Më: 17 prill 2019 Në ora: 19:49
Demi Rose

Demi Rose nuk ka munguar as sot në rrjetet sociale.

Derisa dukshëm po shijon si mos më mirë rrezet e diellit, ajo ka bërë një paraqitje seksi për fansat e saj në rrjetet sociale.

 

Love my new hair by @inanchlondon @hsnuzun 😍

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Rose edhe njëherë ka treguar se asetet e saj janë në super formë, dhe të gjithë mund t’i lakmojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...