Armina Mevlani bëhet nostalgjike, kujton fëmijërinë dhe zbulon një detaj të veçantë - Bota Sot
Armina Mevlani bëhet nostalgjike, kujton fëmijërinë dhe zbulon një detaj të veçantë

Mediale Vip

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, kujton fëmijërinë dhe zbulon një detaj të veçantë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 20:11
Armina Mevlani

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria. Ndërsa sot ajo është bërë shumë nostalgjike dhe ka sjellë në mendje ngjarjet më të bukura nga fëmijëria. Armina ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto shumë të vjetra, gjatë kohës kur ajo merrte pjesë në festivalet shkollore. Ajo ka treguar se në moshën 8-vjeçare kërcente përpara shkolle me këngët e Britney Spears, që siç duket duhet të ketë qenë idhulli i saj i fëmijërisë. Pavarësisht se kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë, duket se një pjesë e tipareve në fytyrën e Arminës janë pothuajse të njëjta.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se vazhdon të ruajë kukullat me të cilat luante dhe përkrah njërës prej tyre ka shkruar diçka shumë prekëse, që të gjithë e kuptojnë mjaft mirë. “Ka gjithmonë një herë të fundit për gjithçka, por ne nuk e dimë… hera e fundit që unë vesha këtë ‘Barbie’ nuk e dija se ishte hera e fundit që unë do të luaja në jetën time”, ka shkruar ajo.

Megjithëse se vitet nuk kthehen më mbrapa, kujtimet e tilla mbeten gjithmonë të bukura. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...