Modelja e kolme me shumë apetit, kilogramët e tepërt se pengojnë hiç! - Bota Sot
Modelja e kolme me shumë apetit, kilogramët e tepërt se pengojnë hiç!

Mediale Vip

Modelja e kolme me shumë apetit, kilogramët e tepërt se pengojnë hiç!

Më: 17 prill 2019 Në ora: 22:45
Ashley Graham

Modelja e famshme, Ashley Graham duket se e mbanë veten mirë, sa i përket ushqimit.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një video disa sekondëshe me anë të së cilës na bënë me dije se nuk ka aspak mungesë apetiti.

Modelja e kolme, nuk i ka fare problem kilogramët e tepërt dhe këtë madje e ka dëshmuar kaherë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...