Action Bronson bëhet për spital - Bota Sot
Action Bronson bëhet për spital

Mediale Vip

Action Bronson bëhet për spital

Më: 18 prill 2019 Në ora: 08:10
Action Bronson

Reperi nga Kosova, Arian Asllani për pak se nuk u verbua nga dritat e skenës, gjatë një koncerti të tij –ku për këtë ai u dërgua në spital

Reperi nga New York po përformonte në një skenë në Ottaëa të Kanadasë të hënën kur papritur një reflektor përplaset për fytyrë të tij duke e lënë atë për disa minuta të verbuar.

Bronson menjëherë vendos duart e tij në sy dhe kthehet pas derisa Meyhem Lauren vazhdon të repovat. Ai menjëherë largohet nga skena derisa duket se e humbet orientimin.

Action Bronson kthehet me një tjetër këngë por i thotë turmës së ai po sheh vetëm yje para dhe se duhet të kontrollohet. Një shikues i këtij koncerti i ka thënë TMZ-së se reperi është larguar dhe nuk është kthyer më…ndërkaq më vonë është bërë një lajmërim që ai është dashur të largohet shkaku i shëndetit të tij.

Bronson postoi edhe një status në Instagram duke shpjeguar këtë rast sepse ai “ishte pothuajse i verbuar dhe kishte humbur orientimin”, por tani është më mirë.

“Këtyre gjërave unë nuk do ju afrohem më kurrë sepse janë tepër të këqija. Kujdes”, ka shtuar ai pasi që drita e kishte sulmuar atë në fytyrë.

Koncerti i tij i radhës është në festivalin kombëtarë të Kanabisit që mbahet në Stadiumin e RFK…e ku shpresohet që operatorët e dritave të kenë kujdes për sytë e Arianit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...