Videoklipi i Motrave Mustafa ndër më të shikuarit në shtetin slloven - Bota Sot
Videoklipi i Motrave Mustafa ndër më të shikuarit në shtetin slloven

Mediale Vip

Videoklipi i Motrave Mustafa ndër më të shikuarit në shtetin slloven

Më: 18 prill 2019 Në ora: 08:28
Videoklipi i Motrave Mustafa ndër më të shikuarit në shtetin slloven

Motrat Mustafa e kanë arritur edhe një tjetër sukses me projektin e fundit muzikor.

Janë bërë vetëm pesë ditë prej publikimit të këngës së re të Motrave Mustafa dhe ky projekt muzikor po thyer rekorde.

Në kanalin zyrtar në Youtube kënga kushtuar nënës “Qika e nanës”, u klikua më shumë se 2 milionë herë ndërsa arriti të jetë e para në Zvicër tek seksioni ‘trending’ në Youtube.

Videoklipi i këngës së fundmi është renditur në 50-shen e videove më të shikuara në shtetin slloven.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...