Ja si e do Xhensila Pere të dashurin - Bota Sot
Ja si e do Xhensila Pere të dashurin

Mediale Vip

Ja si e do Xhensila Pere të dashurin

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:48
Xhensila Pere

Missi dhe ish-banorja e “Big Brother”, Xhensila Pere vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në media e që tërheq shpesh vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale apo deklaratat në intervista.

Vitet e fundit, jetën private Xhensila e ka ruajtur shumë hermetike, por në një intervistë për “Më fal një minutë” në “In TV”, ajo ka treguar se aktualisht është beqare.

E pyetur për princin e kaltër, Xhensila u përgjigj se nuk ka asnjë preferencë, mjafton që ai të fitojë zemrën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...