Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për Notre Dame, Sara Hoxha tallet keq - Bota Sot
Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për Notre Dame, Sara Hoxha tallet keq

Mediale Vip

Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për Notre Dame, Sara Hoxha tallet keq

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:50
Notre Dame dhe Sara Hoxha

Ditën e djeshme qeveria shqiptare ka marrë vendimin për të ofruar shumën e majme prej 100 mijë eurosh, në rindërtimin e Katerdales së Notre-Dame në Paris.Duket se kjo shumë e ofruar nga qeveria shqiptare ka nisur një bisedë plot humor mes motrave të familjes Hoxha.

Redia Hoxha, ka publikuar në Snapchat një screenshot, ku shfaqet biseda e saj me Sara Hoxhën.

Siç mund ta shikoni edhe në foton e mëposhtme Sara i ka dërguar Redias lajmin që Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për rindërtimin e Katedrales, dhe shkruan: “Ne do ndërrojmë bravën e Notre Dame!”

Redia i është përgjigjur me të qeshura, ndërsa në vijim, Sara ka shkruar: “Kuzhina ime kushton aq!”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...