Lady Gaga ishte ‘e shkatërruar’ pas ndarjes nga i fejuari - Bota Sot
Lady Gaga ishte ‘e shkatërruar’ pas ndarjes nga i fejuari

Mediale Vip

Lady Gaga ishte ‘e shkatërruar’ pas ndarjes nga i fejuari

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:52
Lady Gaga dhe Christian Carino

Vendimi i Lady Gagës për t’i dhënë fund fejesës me Christian Carino nuk ishte shumë i lehtë.

“Ajo ishte e shkatërruar, në fillim”, ka thënë një burim pranë aktores së “A Star Is Born” për revistën “Us Weekly”.

Ky burim ka shtuar se personaliteti i Carinos ka ndikuar në “procesin e saj krijues” duke qenë kështu një faktor kyç për ndarjen e tyre.

“[Ajo] nuk mund të rrezikonte karrierën e saj në këtë mënyrë, për një burrë, dhe kjo nuk është diçka për të cilën ajo do të luftonte”.

“Us Weekly” kishte konfirmuar në muajin shkurt se Gaga dhe Carino i kishin dhënë fund fejesës dhe lidhjes së tyre dy vjeçare.

Spekulimet se çifti nuk ishin më bashkë nisën më herët gjatë këtij muaji kur këngëtarja u paraqit në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy vetëm dhe pa unazën e saj të fejesës me gur ngjyrë rozë.

“Chris nuk e trajtonte atë [Lady Gaga] shumë mirë. Ai ishte shumë xheloz, dëshironte të dinte se ku gjendej ajo në secilin moment dhe i shkruante vazhdimisht”, kishte thënë një burim në atë kohë për revistën.

Shumë spekuluan se Lady Gaga ishte ndarë nga i fejuari i saj për shkak të ndjenjave që mund t’i ketë për kolegun e saj në “A Star is Born”, Bradley Cooper.

Thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre u shtuan edhe më shumë kur Gaga dhe Cooper dhanë një performancë të nxehtë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscars.

Megjithatë kjo duket se është vetëm një spekulim, pasi Bradley Cooper vazhdon i lumtur lidhjen me Irina Shayk derisa Lady Gaga ka thënë se janë vetëm miq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...