Gresa Pallaska ironizon me femrat që shkojnë në palestër, ja si i imiton - Bota Sot
Gresa Pallaska ironizon me femrat që shkojnë në palestër, ja si i imiton

Mediale Vip

Gresa Pallaska ironizon me femrat që shkojnë në palestër, ja si i imiton

Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:55
Gresa Pallaska

Viteve të fundit, palestra është bërë pjesë e pandashme e shumë njerëzve anembanë botës, e përjashtim nuk bëjnë as fytyrat publike të vendit.

Aktorja e njohur, Gresa Pallaska e cila ka nisur ditën me palestër ka postuar në profilin e saj një Instagram një storie më ndryshe.

Në videon disa sekondëshe ku Gresa shihet me trajneren e saj të fitnesit, ka bërë disa shprehje interesante me fytyrën e saj.

Ajo që deshi të thoshte Gresa ishte si ushtrojnë femrat e Kosovës në palestër, duke fryrë buzët dhe duke u shtirur.

Me këtë duket se Gresa ka ironizuar me femrat që shkojnë në palestër dhe ndajnë me ndjekësit cdo lëvizje që bëjnë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...