Adelina Emini takohet me Fadil Berishën në New York, realizon fotosesionin përrallor - Bota Sot
Adelina Emini takohet me Fadil Berishën në New York, realizon fotosesionin përrallor

Mediale Vip

Adelina Emini takohet me Fadil Berishën në New York, realizon fotosesionin përrallor

Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:22
Adelina Emini

Adelina e ka realizuar fotosesionin përrallor me Fadil Berishën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Emini nga pushimet në Meksiko e ka zgjedhur New Yorkun për ta vizituar.

Atje, këngëtarja u takua me persona shumë të rëndësishëm për të, shoqërinë e ngushtë, ndër ta me fotografin e suksesshëm shqiptar, Fadil Berishën.

Me këtë rast Adelina e ka realizuar një fotosesion përrallor, imazhe prej të cilit ishte Berisha ai i cili i ka përmbledhur në një video të shkurtër në Instagram.

 

A #flower for a flower @adelinaemini beautiful voice #nyc photo shoot great artist ❤️

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

Ndryshe rreth pasionit që ka për muzikën dhe profesionit dhe intervistën nëse nuk e keni parë e gjeni në videon në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...