“Nuk duket fare si unë”, Ilir Shaqiri poston foton me të bijën, Klaudia Pepa ka dy fjalë për të - Bota Sot
“Nuk duket fare si unë”, Ilir Shaqiri poston foton me të bijën, Klaudia Pepa ka dy fjalë për të

Mediale Vip

“Nuk duket fare si unë”, Ilir Shaqiri poston foton me të bijën, Klaudia Pepa ka dy fjalë për të

Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:46
Ilir Shaqiri

Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, është mjaft aktiv në llogarinë e tij në “Instagram”, ku poston foto nga jeta e tij profesionale dhe ajo private.

Ai shpeshherë publikon foto me të bijën e tij, Emily, e cila ka nisur karrierën si aktore dhe është mjaft e njohur në Itali. Ajo luan në një serial italian “Miracle Tunes” dhe Emily është ndër të preferuarat e teleshikuesve.

Në publikimet që bën balerini i njohur, ka treguar gjithmonë se e mbështet vajzën në çdo moment. Por në foton e postuar së fundmi, Iliri shkruan se Emily nuk i ngjan fare: “Nuk duket fare si unë”.

Komentet janë të shumta, ku fansat i shkruajnë se i ngjan edhe atij dhe nënës së saj. Por komenti që bie në sy është ai i balerinës së njohur, Klaudia Pepa, e cila i shkruan: Ke të drejtë, ajo është e bukur”.

“Hall i madh”, i përgjigjet Shaqiri duke qeshur Klaudias.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...