‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur? - Bota Sot
‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

Mediale Vip

‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:54
Alina Boz

Mediat turke kanë zbuluar lidhjen e re të aktores Alina Boz.

Karrierën si aktore e nisi herët dhe ani pse e re në moshë ajo ka arritur t’ua rrëmbejë të gjithëve zemrat me disa nga rolet e saj.

Alina Boz e cila në telenovelen “Mos ma lësho dorën” ka rolin e Azrës, jashtë serialit është emër shumë i komentuar për lidhjes me meshkujt.

Tani mediat turke kanë bërë të ditur se e ka nisur një lidhje dashurie me aktorin e mirënjohur, Mithat Can Ozer me të cilin edhe thuhet se është parë shpesh bashkë.

E pyetur se a e ka në plan martesën në një të ardhshme të afërt ajo është përgjigjur se dëshiron që jeta e saj private të rrijë sa më larg mediave dhe publikut.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...