Partnerja e “vrasësit” të Juves ka një përshëndetje për Ronaldon - Bota Sot
Partnerja e “vrasësit” të Juves ka një përshëndetje për Ronaldon

Mediale Vip

Partnerja e “vrasësit” të Juves ka një përshëndetje për Ronaldon

Më: 18 prill 2019 Në ora: 14:09
Matijas De Ligt

Matijas De Ligt, kapiteni 19-vjeçar i Ajaksit, mbrëmjen e djeshme me gjuatjen e tij me kokë, vrau ëndërrat e Juventusit për të fituar Ligën e Kampionëve.

Edhe jashtë fushës, provokimet nuk janë në stilin e tij, por e dashura e tij nuk ndjekë të njëjtën linjë. Kështu Ane Ki Molenar, ka provokuar Juventusin dhe Ronaldon, më një stori në “Instagram”.

Ajo ka postuar faqen e parë të “Gazzeta Dello Sport” dhe ka shkruar “Ciao”, duke dashur të godasë me ironi italianët dhe portugezin Ronaldo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...