Marrin fund thashethemet! Hailey zbulon unazën dhe propozimin që i bëri Justin Bieber - Bota Sot
Marrin fund thashethemet! Hailey zbulon unazën dhe propozimin që i bëri Justin Bieber

Mediale Vip

Marrin fund thashethemet! Hailey zbulon unazën dhe propozimin që i bëri Justin Bieber

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:00
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Martesa e Justin Bieber me Hailey Baldwin ka qenë më e komentuara në faqet rozë për një kohë të gjatë. U spekulua se propozimi u bë në një restorant, por modelja ka zbuluar se nuk ishin në një vend publik.

"Ne ishim me pushime në Bahamas dhe ishim vetëm në shtëpi, vetëm ne të dy. Ishte shumë e veçantë", rrëfeu Hailey duke shtuar se Justin ndoqi metodën tradicionale duke kërkuar dorën e babait të saj para propozimit.

Ndër të tjera, Hailey ka zbuluar unazën e saj në intervistën për "Vogue", ku bie në sy guri gjigand.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...