Jonida Shehu merr vajzën tek grimierja, dhe rezultati do t`ju shkrijë së qeshuri!!!!! - Bota Sot
Jonida Shehu merr vajzën tek grimierja, dhe rezultati do t`ju shkrijë së qeshuri!!!!!

Mediale Vip

Jonida Shehu merr vajzën tek grimierja, dhe rezultati do t`ju shkrijë së qeshuri!!!!!

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:09
Jonida Shehu me vajzen e saj

Kristali ka filluar t`i ngjajë cdo ditë e më shumë mamasë së saj, moderatores Jonida Shehu.

Që kur lindi në 2016-tën, vogëlueshja është gëzimi I të ëmës. Së fundi, Jonida e ka marrë me vete ndërsa grimohej, e sic duket, të njëjtën gjë ka dashur të bëjë dhe vajza.

Moderatorja nuk ia ka prishur qejfin, dhe rezultati ishte ai që postoi në rrjetet sociale. Kristal ( dhe komentet e mamit) na shkrine së qeshuri!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...