Urrejtje apo pëlqim? Ja çfarë thotë Fero për Ghetto Geasy-n - Bota Sot
Urrejtje apo pëlqim? Ja çfarë thotë Fero për Ghetto Geasy-n

Mediale Vip

Urrejtje apo pëlqim? Ja çfarë thotë Fero për Ghetto Geasy-n

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:48
Ghetto Geasy, Fero

Kohët e fundit, janë shtuar betejat mes reperëve shqiptarë, meshkuj dhe femra. Por ka disa të tjerë që nuk janë në të njëjtin grup, por respektojnë talentin e njëri-tjetrit.

Bëhet fjalë për Feron, i cili është një prej artistëve më të talentuar, i cili ka bërë dhe ka marrë diss-e nga shumë rivalë. Por ai ka lënë pas sherret për të treguar sa e pëlqen Getoar Selimin.

Ka një diferencë të madhe në moshën dhe karrierën e të dyve, por duket se Fero e pëlqen shumë Ghetton.

Së fundmi, ai ka postuar një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Getit, të cilën e shoqëroi me një dhi. Me këtë donte të tregonte se Ghetto Geasy është ndër artistët më të mirë që ka patur ndër vite tregu muzikor shqiptar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...