Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini - Bota Sot
Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

Mediale Vip

Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

Më: 18 prill 2019 Në ora: 21:51
Lori Hoxha

Blogerja shqiptare, Lori Hoxha është në pushime.

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi por nuk ka zbuluar destinacionin e pushimeve.

Megjithatë, imazhet dhe videot provokuese nga ana e saj nuk mungojnë gjersa vjen çdo herë e më e nxehtë.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, ka sjell një fotografi në bikini, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Hoxha së fundmi ka treguar se ka zbuluar ëndrrën e saj të fëmijërisë, ku ndoqi nga afër një koncert të reperit Drake.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...