Chris Brown i lumtur që Rihanna është e kënaqur me lidhjen e dashurisë me Hassan Jameel - Bota Sot
Chris Brown i lumtur që Rihanna është e kënaqur me lidhjen e dashurisë me Hassan Jameel

Mediale Vip

Chris Brown i lumtur që Rihanna është e kënaqur me lidhjen e dashurisë me Hassan Jameel

Më: 18 prill 2019 Në ora: 22:42
Rihanna, Chris Brown

Këngëtari i famshëm, Chris Brown, ka dhjetë vite që është ndarë nga këngëtarja Rihanna.

Rihanna është në lidhje me miliarderin Hassan Jameel tash e dy vite.

Një burim i afërt me Brown ka thënë për Hollywood Life se ai është i lumtur me faktin që Rihanna është e lumtur me lidhjen e fundit.

“Chris dëshiron që Rihanna të ketë një jetë të lumtur dhe të mrekullueshme”, tha ky burim për Hollywood Life.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...