Shawn Mendes tregon sekretin e bukurisëm - Bota Sot
Shawn Mendes tregon sekretin e bukurisëm

Mediale Vip

Shawn Mendes tregon sekretin e bukurisëm

Më: 18 prill 2019 Në ora: 23:22
Shawn Mendes

Këngëtari i famshëm botëror, Shawn Mendes, ka thënë se nuk e pastron fytyrën shpesh.

Mendes kështu tha në Twitter pasi u pyet se cili është sekreti i bukurisë për shkak se ai çdo herë e ka fytyrën shumë të pastër.

“Unë nuk ju gënjej juve kur them se nuk e pastroj shpesh fytyrën. Unë mendoj se një lëkurë e mirë është e bazuar dhe reflekton nga ajo se si ndjeheni. Nëse jeni i lumtur do të keni edhe fytyrën e bukur”, tha Mendes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...