E madhja Celine Dion lavdëron këtë këngëtare: “Ka zërin më të fuqishëm në botë” - Bota Sot
E madhja Celine Dion lavdëron këtë këngëtare: “Ka zërin më të fuqishëm në botë”

Mediale Vip

E madhja Celine Dion lavdëron këtë këngëtare: “Ka zërin më të fuqishëm në botë”

Më: 19 prill 2019 Në ora: 10:24
Celine Dion

Nuk ndodh shpesh që një artist të flasë pastër dhe qartë në lidhje me një artist tjetër, përsa i përket karrierës dhe në rastin konkret zërit.

E madhja Celine Dion, është shprehur për Lady Gaga-n në Times, në rublikën 100 personazhet më të njohur, se këngëtarja me origjinë italiane, krijuesja e njëmijë stileve është një nga këngëtaret me zërin më të fuqishëm në botë.

“E dua Lady Gaga-n dhe mendoj se ajo është një zërat më të bukur në botë: i fuqishëm, bindës, pasional dhe i ndjeshëm njëkoheshisht,” – ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...