Kygo dhe Rita Ora sjellin këngën e re “Carry On” - Bota Sot
Kygo dhe Rita Ora sjellin këngën e re “Carry On”

Mediale Vip

Kygo dhe Rita Ora sjellin këngën e re “Carry On”

Më: 19 prill 2019 Në ora: 10:41
Rita Ora

Edhe Rita Ora ka sjell këngën e re.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar këngën e re “Carry on”, në duet me Dj e njohur norvegjez Kygo.

“Carry On është zyrtarisht jashtë botës TANI!  Shikoni në storie për të parë videon! Ka shumë magji në botën e @ Pokemon dhe ka qenë një nder i tillë i pabesueshëm që të bëheni pjesë e saj dhe të krijoni për @detectivepikachumovie me ju @kygomusic”, ka shkruar Ora në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...