Aktorja e njohur theu dhëmbin duke ngrënë sandviç - Bota Sot
Aktorja e njohur theu dhëmbin duke ngrënë sandviç

Mediale Vip

Aktorja e njohur theu dhëmbin duke ngrënë sandviç

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:45
Shay Mitchell

Herën tjetër nëse porositni sandviç, hani me kujdes.

Aktorja e “Pretty Little Liars” , Shay Mitchell ka postuar në Instagram një video teksa tregon se ka thyer dhëmbin.

Mitchell më pas u shfaq në karrigen e dentistit duke e riparuar dhëmbin kur ndau lajmet dhe nuk ishte në gjendje të jepte më shumë detaje.

Për më shumë shikojeni foton që ua sjellim më poshtë.

Dentisti i saj qeshi në sfond ndërsa talentja ndau momentin me 23.8 milionë ndjekësit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...