Vjen videoprojekti ‘Moj e majr e hollë’ nga Valdrin Durmishi - Bota Sot
Vjen videoprojekti ‘Moj e majr e hollë’ nga Valdrin Durmishi

Mediale Vip

Vjen videoprojekti ‘Moj e majr e hollë’ nga Valdrin Durmishi

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:00
Valdrin Durmishi

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare Valdrin Durmishi tashmë ka publikuar edhe projektin e tij më të ri të cilin e ka titulluar ‘Moj e majr e hollë’ këngë kjo e përpunuar nga këngët e vjetra shqipe duke e sjellë ai në një stil më modern dhe më në trend.

Muzika dhe orkestrimi i kësaj kënge është realizuar nga Baki Imeri derisa producent Arif Ibishi ndërkohë që videoklipi është realizuar nga Dario Jankoviç.

Skenat e xhirimit të videoklipit të ri të këngëtarit Durmishi janë finalizuar në qytetin e Ohrit dhe në disa vende në Greqi.

Tashmë si premierë që klipi dhe kënga janë publikuar, ju mund të ndiqni në vazhdim.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...