Tyga blen qafore 500 mijë dollarëshe - Bota Sot
Tyga blen qafore 500 mijë dollarëshe

Mediale Vip

Tyga blen qafore 500 mijë dollarëshe

Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:22
Tyga

Tyga konsiderohet të jetë njëri nga reperëve më të pasur në botë.

Reperi ka shpenzuar 500 mijë dollarë në akcesorin e tij më të ri, në një zinxhir të madh.

Gjerdani përfshin një v arëse të mbuluar me diamant, projektuar nga Ben Baller dhe IF & Co.

Sipas argjendarit, imazhet e Dhiatës së Re nënkuptojnë rikthimin e Tyga dhe triumfimin mbi ata që e urrejnë.

Pjesa prej 18 karatësh, ari i bardhë – që përfshin letrat “LK” pranë engjëllit, i cili qëndron për markën Tyga, peshon më shumë se 4 kilogramë.

Ai tashmë është duke ecur mbi akullin e ri në Coachella dhe në kapakun e këngës së tij të re, “Goddamn”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...