Nick Jonas dhe Priyanka Chopra do bëhen prindër? - Bota Sot
Nick Jonas dhe Priyanka Chopra do bëhen prindër?

Mediale Vip

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra do bëhen prindër?

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:21
Nick Jonas, Priyanka Chopra

Nick Jonas iu është përgjigjur thashethemeve nëse bashkëshortja e tij Priyanka Chopra është shtatzënë.

Këngëtari tha se ai dhe aktorja nuk po kërkojnë ende të zgjerojnë familjen e tyre.

26-vjeçari gjatë një interviste për Extra u pyet nëse do bënin një fëmijë së shpejti.

Dhe Nick dha një përgjigje shumë të shkurtër: "Për momentin, po shijojmë njëri-tjetrin."

Thashethemet për shtatzëninë e aktores filluan kur ajo mori pjesë në shfaqjen e modës së Michael Kors Fall 2019  në  Javën e Modës në New York.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...