Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën… - Bota Sot
Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën…

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare rrëfehet për herë të parë: Jam thinjur qysh në moshën…

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:22
Fatma Haxhialiu

Fatma Haxhialiu, është ndër moderatoret më të pëlqyera për shkak të karakterit të saj.

Ajo ka treguar se nuk e ka aspak problem të tregojë defektet e saj me trupin apo me pamjen.

Fatma poashtu zbulon se është thinjur në moshë të re dhe pyet fanset nëse e kanë problemin si të saj.

“Po ta zumosh kete foto dallon ca fije te bardha te cullufja para (se jane bere per tu lyer por zonjushe pertacia e shtyyyn sa te munde kete proces) Pra ato jane thinja dhe une kam shuuume thinja, jam thinjur shume heret ne fakt, kur isha 25 vjec filluan te ishin te dukshme (e kam gjenetike)

Kam thinjoshe te tjera ketu, apo nuk i keni ende keto halle?

Ps; thone qe kush thinjet shpejt mendon me shume ”, ka shkruar Fatma në postimin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...