Sportive dhe pa pikë grimi, ja si duket Eni Çobani larg veshjes së juristes - Bota Sot
Sportive dhe pa pikë grimi, ja si duket Eni Çobani larg veshjes së juristes

Mediale Vip

Sportive dhe pa pikë grimi, ja si duket Eni Çobani larg veshjes së juristes

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:54
Eni Çobani

Juristja e njohur Eni Çobani shfaqet gjithmonë e kuruar në ekran e në jetën publike.

Por edhe ndërmjetësja e famshme e “Shihemi në Gjyq” ka ditët e saj të relaksit ku lë mënjanë angazhimet dhe shijon ditët e saj pa kurimin e zakonshëm.

E kjo fundjavë për Enin ka nisur që këtë të premte dhe si rrallë herë juristja ka publikuar një imazh të sajin pa pikë grimi e make up-i në fytyrë. Me një kapele sportive në kokë, juristja e njohur ka publikuar një foto që ka marrë menjëherw qindra pëlqime e komplimente.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...