Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi - Bota Sot
Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi

Mediale Vip

Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi

Më: 19 prill 2019 Në ora: 16:33
Adrola Dushi

Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi bardhë e zi, në të cilën duket për mrekulli.

Adrola pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për këtë paraqitje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...