E patë nusen e Nexhatit në dasmë, por do të ‘habiteni’ si po duket në shtëpi - Bota Sot
E patë nusen e Nexhatit në dasmë, por do të ‘habiteni’ si po duket në shtëpi

Mediale Vip

E patë nusen e Nexhatit në dasmë, por do të ‘habiteni’ si po duket në shtëpi

Më: 19 prill 2019 Në ora: 18:16
Nexhat Osmani me gruan

Nexhat Osmani dhe gruaja e tij po vazhdojnë shumë të përfolur në publik e në media.

Ishte gruaja e tij, Xhevahirja ajo që mori gjithë vëmendjen në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto nga pushimet në Zvicërr.

E nga fotot që i ka publikuar, ajo shihet krejt ndryshe nga dasma.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...