Morena Taraku kësaj radhe provokon nga kuzhina - Bota Sot
Morena Taraku kësaj radhe provokon nga kuzhina

Mediale Vip

Morena Taraku kësaj radhe provokon nga kuzhina

Më: 19 prill 2019 Në ora: 18:26
Morena Taraku

Morena Taraku ka publikuar një fotografi joshëse nga kuzhina.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen në të brendshme.

Këngëtaraja në pjesën e sipërme kishte veshur një bluzë të bardhë dhe tejet transparente, kurse në fokus kishte belin e sheshtë.

Ajo po reklamonte një palë atlete të markës së njohur “Leandro Lopes”, ndërsa dukej provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Për ndryshe, Morena Taraku së fundi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...