Komentuesi: Veç edhe ti ke mbet me u ba presidente, ia kthen Anita: Kënaqu se nuk u bona jo! - Bota Sot
Komentuesi: Veç edhe ti ke mbet me u ba presidente, ia kthen Anita: Kënaqu se nuk u bona jo!

Mediale Vip

Komentuesi: Veç edhe ti ke mbet me u ba presidente, ia kthen Anita: Kënaqu se nuk u bona jo!

Më: 19 prill 2019 Në ora: 19:48
Anita Haradinaj

Gruaja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e saj, teksa para tyre është i vendosur një mbishkrim identifikimi për presidenten e Gjermanisë.

“Ku të çon e ardhmja”, është mbishkrimi që Anita e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Për këtë foto ajo mori pëlqime dhe komente të shumta.

“Kosoven e knaqi ai belbani veq edhe ty tka met mu ba presidente e gjermanis”, është komenti i njërit prej ndjekësve të saj. Pas këtij komenti nuk mungoi një reagim edhe nga Anita.

“Kënaqu se nuk u bona jo!!”.

Ndryshe, Anita dhe Ramushi janë të martuar prej disa vitesh dhe janë prindër të një vajze dhe dy djemve.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...