Ariana Grande ndihet “bosh”, thotë se s’ka çfarë t’iu japë fansave - Bota Sot
Ariana Grande ndihet “bosh”, thotë se s’ka çfarë t’iu japë fansave

Mediale Vip

Ariana Grande ndihet “bosh”, thotë se s’ka çfarë t’iu japë fansave

Më: 19 prill 2019 Në ora: 22:25
Ariana Grande

Ariana Grande po e kalon një periudhë të vështirë.

Të enjten, këngëtarja e “Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” ka thënë në Twitter se ajo po ndihet e zbrazët emocionalisht.

Ajo duke iu përgjigjur një fansi që kishte spekuluar se këngëtarja ndoshta dëshiron “të jetojë jetën e saj pa rrjete sociale ose negativitet” të paktën për një kohë, Grande ka thënë se po ndjehet bosh.

Image

“Unë thjesht po ndihem bosh dhe dua që të kem më shumë për të thënë dhe energji më të mirë për t’iu dhënë. Për momentin, nuk kam se çfarë t’iu ofroj. Ju dua”, ka shkruar 25 vjeçarja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...